Filtrasyon Sistemleri

Aktif Karbon Su Filtrasyon Sistemleri, suda istenmeyen klor, renk, tat, koku giderici olduğu benzer biçimde suda istenmeyen, çözülmemiş halde bulunan naturel ve doğal olmayan kirlilikleri de sudan arındırma da kullanılmaktadır.

Aktif Karbon Filtrasyon Sistemleri alkali suyun elde edilebilmesi için uygulanmakta olan filtre sistemleri arasında bulunan etken karbon filtresi son aşama etken neticeleri olan bir endüstriyel cihazdır. Aktif karbon su filtre sistemleri suda istenmeyen klor, renk, tat, koku veren eriyik gazlar, artıklar ve naturel maddelerin arıtımı için kullanılan su arıtma sistemleridir. Aktif Karbon Filtresi genel olarak suyun naturel bileşiklerinden uzaklaştırılması ve müsait hale getirilmesi için kullanılır.

 

Aktif karbon filtrasyon sistemi adsorpsiyon özelliği ile, sudaki molekül ve iyonları mineral gözenekleri vasıtası ile iç yüzeylerine doğru çekerek, suyun organik maddelerden arınmış, renksiz, kokusuz ve berrak bir biçimde olmasını sağlar.

 

Karbon yüzey sudaki atıkları tutarken bununla birlikte arındırma işlemini gerçekleştirir ve ondan sonra su dağıtımını yapar. Bununla birlikte sizin müdahalenize ihtiyaç duymaz, otomatik olarak çalışır. Suyun içerisinde yer edinen ağır sanayi atıkları, deterjan atıkları, tortu, klor ve bileşiklerinin ayrılmasında petrol benzer biçimde suyu bozan unsurların tutulmasında aktif karbon sistemleri kullanılmaktadır. Böylece sudaki kötü tat, koku ve renk giderilmektedir.

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada.
👋 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?