Temiz içme suyu nasıl elde edilir? Reverse Osmosis Su Arıtma Yöntemi

Temiz içme suyu nasıl elde edilir? Reverse Osmosis Su Arıtma Yöntemi

Reverse Osmosis Su Arıtma Yöntemi

Sağlık bilinciyle hareket ederken en kaliteli su arıtma sistemlerini kullanıyoruz. Bu durum, son zamanlarda kalitesini iyice kanıtlayan Reverse Osmosis sistemleri ile çalışmamızın bir nedenidir. Bu sistemi kullanılarak arıtılan sularda ki tüm virüs, bakteri ve diğer maddeler tamamen temizlenmektedir. Bu sistem evsel kullanımdan endüstriyel kullanıma çok geniş yelpazede kullanımı mümkün bir sistemdir.

Reverse Osmosis’de su, yarı geçirgen bir membran tabakasından yüksek basınç altında geçirilir. Membranlar, istenmeyen hiçbir maddenin geçmesine izin vermeyecek ölçüde çok küçük gözenekli bir yapıdadırlar. Su membranın diğer tarafına geçerken, yabancı maddeler yüzeyden süpürülür. İstenen kalitede ve saflıkta su elde edebilmek için bu sistem tamamen otomatik şekilde işler.

Evlerimizde ki içme sularında kullanılabilen sistemde ayrıca alkali filtre de takılabilmektedir. Alkali filtreler daha sağlıklı bir su elde edebilmek için suyun ph değerini yükseltir. Böylece hem sağlığımızı korumaya hem de kilo vermeye yardımcı olan alkali su elde edilmiş olur.

Kısacası evlerimizde içme suyu olarak, sanayide üretim ve işleme aşamalarında suyun saflaştırılması, ön arıtma, su yumuşatma, deniz suyunun tuzdan arındırılması gibi su arıtma işlemlerinin tamamında hizmet vermekteyiz. İstenen suyun özelliklerine göre gereken sistemin satışı, kurulumu, kurulum sonrası desteği sağlamaktayız.

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada.
👋 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?